Kontakt

HR-owcu, pamiętaj o sobie! Zachowaj równowagę w codziennej pracy i zadbaj o rozwój osobisty

HR-owcu, pamiętaj o sobie!

Weź udział w webinarze Akademii Inspiracji i dowiedz się:

Jak w natłoku codziennych obowiązków zorganizować sobie czas, aby zadbać o rozwój osobisty?

Czasu na co dzień wszyscy mamy dokładnie tyle samo. Od nas samych zależy decyzja, na co go przeznaczymy. Przyjrzymy się, jakie narzędzia wykorzystywane w pracy mogą nas wspierać w planowaniu nie tylko pracy, ale także życia i rozwoju. Porozmawiamy o sztuce planowania czasu na życie w kalendarzu oraz ustalaniu priorytetów, w czym pomoże nad audyt czasu życia i jego docelowa struktura. Przyjrzymy się także naszym motywatorom, które decydują o tym, jak inwestujemy czas naszego życia.

Jak to, co o sobie mówisz wspiera Twój sukces?

To, co mówimy do samych siebie, kształtuje nasz charakter. Wszyscy uznani ludzie biznesu mający status autorytetu lub influencera lubią siebie. Wiedzą też, jak istotny jest mądry wybór ludzi, których opinie bierzemy sobie do serca. Na poczucie własnej wartości składa się 6 fundamentów, które zmierzymy, znajdując mocne strony i „achillesową pietę”. Budowanie własnej wartości zaczyna się jednak w naszej głowie - od tego, czy myślimy o sobie życzliwie i traktujemy się jak VIP, czy jak np. permanentnego przegranego.

Jak postarać się o dobre samopoczucie w pracy i radosny uśmiech na co dzień?

Najpierw zastanowimy się nad fundamentalną kwestią „Po co warto zadbać o dobre samopoczucie w pracy” i kto za to ponosi odpowiedzialność. Ustalimy, jaką markę buduje wypalony lub notorycznie zafrasowany profesjonalista HR. Przeanalizujemy nasze podejście i postawy, które budują nam dobre życie. Zdiagnozujemy też 10 największych wrogów dobrego samopoczucia i porozmawiamy o tym, jak się z nimi mądrze uporać. Skończymy na cechach, które każdemu z nas pozwalają rozwijać się w kierunku pozycji HR Influencera.


Webinar prowadził:

Joanna Malinowska-Parzydło Joanna Malinowska-Parzydło Nazwa Firmy

Partner merytoryczny serwisu: Pracuj.pl